Your search results

Kaimo turizmo sodybos nuoma – Pinčiuko Baidarės

Visos sodybos kaina: 150 - 500 € / dienai
Kaina žmogui: 5 - 30 € / dienai

Kontaktai:

Žaliakalnio g. 20, Kapčiamiestis,
  • Miegamų Vietų: 28
  • Viso Vietų: 100
  • Apgyvendinamų Pastatų: 2
  • Numerių: 5

Aprašymas

Siūlome ramų ir turiningą poilsį gamtoje, apgyvendinimą kaimo turizmo sodyboje, stovyklavietėse po žygio baidarėmis arba tiesiog norint pailsėti gamtoje. Sodyboje yra 28 miegamos vietos, taip pat rasite puikią ramybės oazę, apsuptą miškų. Čia galėsite pagrybauti, pauogauti, o ryte pabudus pažadins paukščių čiulbėjimas ir Baltosios Ančios upės čiurlenimas, kviečiantis žvejus išbandyti sėkmę žvejyboje. Sodybos teritorija aptverta, yra dvi didelės lauko pavėsinės su židiniu, visi būtini indai, kepsninės, laužavietės su katiliuku miško gėrybėms bei žuvienei išvirti. Aktyviam poilsiui įrengta krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės komandinėms varžytuvėms. Po visų pramogų siūlome galimybę pasikaitinti pirtyje ir atsipalaiduoti karštame kubile mėgaujantis hidro-masažu bei raminančiu LED apšvietimu. Taip pat turime stovyklavietę su visais patogumais norintiems iškylauti su palapinėmis, teikiame mobilaus kubilo paslaugas.

Baidarių nuoma Baltosios Ančios, Maros ir Zapsės upėmis.
Siūlome vienos, dviejų arba trijų dienų žygius baidarėmis pačiomis gražiausiomis Pietų Dzūkijos upėmis. Sezono naujiena NAKTINIAI ŽYGIAI! Galima nakvynė kaimo turizmo sodyboje, stovyklavietėse arba tiesiog gamtoje.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:
*Baidarių nuoma
*Kaimo turizmo sodybos nuoma
*Stovyklavietės nuoma
*Pirties nuoma
*Kubilo nuoma
*Turistų transportavimas
*Renginių organizavimas

Nuomojamos baidarės visos naujos, aukščiausios klasės, presuoto polietileno, Prancūziškos Brio RTM, pritaikytos plaukti upėmis bei ežerais. Turime 50 vienetų, todėl suorganizuosime žygį tiek mažai Jūsų draugų kompanijai tiek dideliam darbo įmonės kolektyvui. Išrašome sąskaitas.

Plaukiant šiokiadieniais arba kelias dienas, taikomos specialios nuolaidos!

Taip pat teikiame naujo didelio mobilaus kubilo nuoma Lazdijų, Alytaus ir Druskininkų rajonuose arba kur tik Jums patogu ir reikia!

Kaip mus rasti?

Parašykite mums

Palyginti skelbimus

Panašūs skelbimai

Viso vietų: 50 / Miegamų: 45

+

„Penktas sezonas“ Padumbl...

Lazdijų r.

Kaina žmogui: sutartinė

Sodybos kaina: 750 - 900 €/d.

Viso vietų: 70 / Miegamų: 30

+

Sodyba „Nieda“

Lazdijų r.

Kaina žmogui: 11 - 17 €/d.

Sodybos kaina: 289 - 868 €/d.

  • Sodybų paieška

    0€ iki 1,000€

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas