Your search results

„Penktas sezonas“ Padumbliai

Visos sodybos kaina: 750 - 900 € / dienai
Kaina žmogui: sutartinė

Kontaktai:

Padumblių kaimas, Kapčiamiesčio sen., Lazdijų raj.
 • Miegamų Vietų: 45
 • Viso Vietų: 50
 • Apgyvendinamų Pastatų: 4
 • Numerių: 7

Aprašymas

Sodyba yra Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje. Teritorija 35 ha. miško.
Visus atvykusius pasitiks jaukus, kvepiantis pušynas paežerėje. Pro lieknas pušis šmėžuojantis ežero vanduo. Sodyba ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe. Labai graži, vaizdinga vietovė. Prieš akis atsiveria miško aikštelė, kur atrodo net vėjas nurimsta. Sodybos nameliai išdėstyti jaukiu lanku, kas suteikia šiltumo jausmą. Į ežero pusę atsiveriančios lauko terasos leis grožėtis gamta bet kuriuo metų laiku. Visi nameliai dengti nendriniais stogais.

Pagrindiniame name yra konferencijų – pokylių salė su reikalinga įranga, taip pat keturi poilsiui pritaikyti šeimyniniai numeriai su kiekvienam kambariui skirtu wc ir dušu. Pagrindinio namo salėje klientų laisvalaikiui skirtas biliardo stalas. Siūlome pasinaudoti rusiška pirtimi ant ežero kranto.

Trys mažesni nameliai su virtuvine dalimi (šaldytuvas, kaitlentė, kriauklė), poilsio zona, 2 arba 3 miegamieji kambariai (2 kambariai antrame aukšte, kurių kiekviename stovi po 2 lovas ir sofa-lova ir viename iš namelių papildomas miegamasis pirmame aukšte su 2 lovomis) bei abiejuose aukštuose įrengti vonios kambariai (wc ir dušo kabina arba vonia). Visi nameliai taip pat turi didelę lauko terasą ir išdėstyti taip, kad visi svečiai turėtų kuo daugiau privatumo.

Papildomos pramogos: pasiplaukiojimas baidarėmis, kubilas, vaikų žaidimų aikštelė, dirbtine žole dengta lauko žaidimų aikštelė.
Nakvynei talpiname 45 žmones.
Poilsiautojai laukiami visus metus.

Sodybos privalumai

 • Aktyvios pramogos
 • Draudžiama rukyti viduje
 • Dušas
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Pirtis
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Iš Vilniaus reikia važiuoti link Druskininkų pro Merkinę, tada arba pro Veisiejus, arba pro Leipalingį link Kapčiamiesčio. Jei važiuojate pro Leipalingį, tai važiuoti iki Kapčiamiesčio, miestelyje sukti į dešinę, pravažiuoti bažnyčią, išvažiuoti iš Kapčiamiesčio keliu į Veisiejus ir pavažiavus maždaug porą kilometrų sukti į miško keliuką (į dešinę). Apie 50 m. iki keliuko rasite nuorodą – „Padumbliai "Penktas Sezonas" - 1,3 km.“ Jau atvažiavote :) Jei važiuojate pro Veisiejus, sukti į kairę link Kapčiamiesčio ir šituo keliu pavažiavus maždaug 10 kilometrų (neprivažiavus Kapčiamiesčio lentos) sukti į kairę, į miško keliuką. Apie 50 m. iki keliuko rasite nuorodą – „Padumbliai "Penktas Sezonas" - 1,3 km.“ Iš Kauno reikia važiuoti į Alytų per Garliavą arba per Via Baltikos išvažiavimą (nesvarbu). Tada 130 keliu važiuoti pro Prienus į Alytų. Alytuje ties pirma sankryža sukti į dešinę link Lazdijų (132 keliu). Važiuoti iki Seirijų, tik įvažiavus pamatot dešinėje kelio pusėje benzino kolonėlę ir ties ja sukti į kairę (rodyklė rodo link Gudelių). Pravažiuoti miestelį išilgai (visada tiesiai). Lygiareikšmėj sankryžoj važiuojti vėl tiesiai. Važiuoti kalnuotu ir vingiuotu keliu, kol pravažiuosite kaimą Gegutė. Tada sankryžoj sukti į kairę ir 134 keliu važiuojat iki Veisiejų. Įvažiavus į Veisiejus pirmoje sankryžoje sukti į dešinę link Kapčiamiesčio ir šituo keliu pavažiavus maždaug 10 kilometrų (neprivažiavus Kapčiamiesčio lentos) sukti į kairę, į miško keliuką. Apie 50 m. iki keliuko rasite nuorodą – „Padumbliai "Penktas Sezonas" - 1,3 km.“

Parašykite mums

Palyginti skelbimus

Panašūs skelbimai

Viso vietų: 100 / Miegamų: 28

+

Kaimo turizmo sodybos nuo...

Lazdijų r.

Kaina žmogui: 5 - 30 €/d.

Sodybos kaina: 150 - 500 €/d.

Viso vietų: 70 / Miegamų: 30

+

Sodyba „Nieda“

Lazdijų r.

Kaina žmogui: 11 - 17 €/d.

Sodybos kaina: 289 - 868 €/d.

 • Sodybų paieška

  0€ iki 1,000€

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas